[EVENT] Summer Screenshot Contest

Discussion in 'Cardiff Gazetesi' started by Emily [GIF], Jun 12, 2017.

 1. Emily [GIF]

  Emily [GIF] Staff Member
  Staff Member

  Joined:
  Nov 10, 2016
  Messages:
  815
  Likes Received:
  252
  [​IMG]

  Sevgili Florensialılar,

  Yaz havalarının başlamasıyla birlikte, bir sonraki Florensia etkinliğimize başlamak istiyoruz.Bu sefer , Yaz Ekran Görüntüsü yarışmasını başlatıyoruz! Tüm hepiniz maceraperest ve yaratıcı olduğunuzdan bu yana, aşağıdaki kategorilerde en iyi ekran görüntülerini arıyoruz:

  1) En iyi Ekran Görüntüsü

  2) En iyi Resim Düzenleme

  10.000AP ödülünü alabilmek için ekran görüntülerinizi bizlere gönderin! Her bir kategori için sadece bir kazanan olacaktır.Üstüne üslük,yazı başlatmak için her gönderim 7 günlük Headphones elde edecektir!

  Bizlere neler ile geleceğinizi dört gözle bekliyoruz! Ekran görüntülerinizi flocontest@gamesinflames.com adresine gönderin. E-Mail boyutunuz 16MBden fazla olmamalıdır. 25 Haziran 2017 ekran görüntülerinin son teslim tarihidir.

  Tavsiye: İyi bir ekran görüntüsü için tam ekran modundayken "Print" tuşuna basınız ve ardından resimi, görüntü düzenleme yazılımınıza( Paint , Photoshop vb. gibi.) STRG+V (Ctrl+V) ile yapıştırınız. Alternatif olarak Fraps ve benzeri gibi üçüncü parti yazılımları ile de ekran görüntüsü alabilirsiniz.

  İyi Eğlenceler!

  Florensia Takımınız
   
  #1

Share This Page